Profesjonalne doradztwo ubezpieczeniowe

Doradztwo ubezpieczeniowe, nie musisz być specjalistą od ubezpieczeń

Nasze doradztwo ubezpieczeniowe stawia na przejrzyste zasady co gwarantuje pełną satysfakcję.

Kiedy nadchodzi taki czas, że chcesz zabezpieczyć się na przyszłość, pomyśleć o wsparciu w trudnych sytuacjach, które mogą cię spotkać, czujesz się zagubiony. Na rynku jest mnóstwo firm i każda z nich twierdzi, że ma właśnie to, czego szukasz. Aby obiektywnie ocenić ich oferty, musiałbyś być specjalistą od ubezpieczeń, a przecież wiadomo, że nie jesteś w stanie specjalizować się w każdej dziedzinie twojego życia. Jak zatem wybrać odpowiednie dla siebie zabezpieczenia?

Doskonałym rozwiązaniem będzie tu skorzystanie z naszej usługi doradztwa. Bez względu na to czy jesteś klientem indywidualnym czy tez firmą, możemy wesprzeć cię dobrą radą i pomóc wybrać takie rozwiązanie, które będzie najbardziej korzystne dla ciebie lub twojej firmy. Nie musisz zatem znać się na ubezpieczeniach. Wystarczy, że powiesz nam czego oczekujesz, jakie są twoje potrzeby, a nasz doradca wybierze dla ciebie produkt, który będzie najlepiej dopasowany do twoich standardów i sytuacji życiowej.

Doradzając stawiamy na przejrzystość

Ofert ubezpieczeniowych na rynku jest tak wiele, że na pewno niejednokrotnie czułeś się zagubiony. Mnogość reklam we wszelkich mediach z pewnością nie ułatwia sprawy. Z każdej strony jesteśmy bombardowani produktami, które są wprost “dla nas stworzone”. Prawda jest jednak taka, że aby stworzyć pakiet ubezpieczeniowy na miarę swoich potrzeb, nie można wziąć pierwszego lepszego ubezpieczenia. Może się bowiem okazać, że jest ono zupełnie niedostosowane do naszej sytuacji życiowej i w razie losowego przypadku nie spełni naszych oczekiwań.

Nasza agencja stawia na przejrzystość. Ponieważ najważniejszy jest dla nas klient i jego satysfakcja, staramy się przedstawić każdemu optymalne dla niego rozwiązania w jak najprostszej formie. Od samego początku będziesz wiedział, z kim współpracujemy i jakie produkty w związku z tym możemy ci zaproponować. Ponadto nie będziesz musiał przedzierać się przez gąszcz opcji, gdyż nasi doradcy od razu przedstawią ci tylko te oferty, którymi możesz być potencjalnie zainteresowany i które będą zgodne z twoimi oczekiwaniami.

Jedno miejsce, jedna wizyty

 

W każdej chwili możesz liczyć na pomocną dłoń naszego doświadczonego doradcy ubezpieczeniowego.Jeśli chciałbyś na własną rękę poszukiwać produktu, który będzie doskonale dopasowany do twoich potrzeb, musiałbyś spędzić na poszukiwaniach mnóstwo czasu. Byłby to godziny spędzone w sieci, podczas których odwiedził byś dziesiątki stron internetowych lub też godziny spędzone na odwiedzaniu poszczególnych towarzystw ubezpieczeniowych w celu znalezienia optymalnego produktu. Czy naprawdę masz na to czas i siły? Czy nie wolałbyś załatwić wszystkiego w jednym miejscu podczas jednej wizyty?

Nasza agencja oferuje ci właśnie taką możliwość. Współpracujemy z wszystkim największymi na polskim rynku towarzystwami ubezpieczeniowymi, więc nie będziesz musiał już szukać gdzie indziej. Wystarczy, że przyjdziesz do nas, a w ciągu jednej wizyty nasi doradcy będą w stanie przedstawić oferty z różnych firm. Doradzą, które będę najbardziej odpowiednie właśnie dla ciebie i jeśli będziesz zdecydowany od ręki możesz podpisać umowę. Zaoszczędzisz swój czas i siły, a ponadto nabędziesz produkt, który będzie dokładnie dopasowany do twoich potrzeb.

Doradztwo, odszkodowania, rezygnacje, wypowiedzenia umowy

Jeśli chodzi o ubezpieczenia, skrojona na miarę oferta to jeszcze nie wszystko. Przychodzi taki czas, że z ubezpieczenia chcemy skorzystać, czyli uzyskać odszkodowanie. Wszystkie procedury z tym związane mogą być dla osób niewtajemniczonych po prostu skomplikowane. Dlatego właśnie nasza agencja w ramach doradztwa oferuje również pomoc w uzyskaniu odszkodowania. Pomożemy ci z wszystkimi formalnościami i postaramy się o jak najbardziej korzystne dla ciebie rozwiązanie. Możesz liczyć na nasze wsparcie w każdej sytuacji.

Zdarza się również tak, że z jakiś powodów chcesz zrezygnować z ubezpieczenia czy złożyć wypowiedzenie umowy. Ponownie możesz natrafić na mur formalności i dokumentacji, którymi trzeba się zająć. Tu również służymy pomocą. Nasi doradcy pomogą ci ze wszystkimi czynnościami niezbędnymi przy rezygnacji lub wypowiedzeniu. Nie będziesz musiał martwić się tym, że coś zostanie źle wypełnione, a twoja sprawa będzie ciągnęła się tygodniami. Z nami masz gwarancję, że wszystko zostanie załatwione szybko, solidnie i sprawnie.

Nasz doradca jest tu dla ciebie

Doradca i ubezpieczenia w jednym miejscu, pozwalają zaoszczędzić sporo Twojego czasu i pieniędzy.

Pamiętaj, że możesz zwrócić się do nas z wszelkimi wątpliwościami, zapytaniami czy problemami związany z ubezpieczeniami. Pomożemy ci zarówno z wyborem odpowiedniej dla ciebie oferty, jak i z uzyskaniem należnego ci odszkodowania lub rezygnacją czy wypowiedzeniem umowy, która już dłużej nie spełnia twoich oczekiwań. Możesz liczyć na naszych doradców, którzy przez lata zgromadzili ogromne doświadczenie w branży ubezpieczeń i żadne wyzwanie nie jest im straszne. Będą służyć ci dobrą radą i pomocą w chwilach, kiedy najbardziej tego potrzebujesz. Pomogą ci zabezpieczyć się na przyszłość, a także korzystać z należnych ci odszkodowań.

Jesteśmy tu dla ciebie. Naszym celem jest to, aby każdy klient, opuszczając naszą agencję, był w pełni usatysfakcjonowany ze świadczonych przez nas usług. Naszym powołaniem jest niesienie pomocy w trudnych sytuacjach oraz radzenie, jak dobrze zabezpieczyć się przed losowymi przypadkami. Możesz liczyć na nasze wsparcie i dobrą radę. Nasi doradcy z chęcią odpowiedzą na wszystkie twoje pytania i rozwieją ewentualne wątpliwości. Dzięki nam nie będziesz czuł się zagubiony, a temat ubezpieczeń stanie się dla ciebie całkowicie jasny.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Doradztwo Ubezpieczeniowe.

 
Działamy na terenie
Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Wilamowice, Kęty, Żywiec, Goczałkowice-Zdrój, Pszczyna, Tychy, Cieszyn
Towarzystwa z jakimi współpracujemy
W chwili obecnej współpracujemy z następującymi towarzystwami: Aviva, Allianz, AXA, Concordia, Generali, Gothaer, HDI, Ergo, InterRisk, Liberty Proama Polisa-Życie, Pramerica, TUW TUZ, UNIQA, Warta, Compensa, Benefia.

© CopyRight 2000 - Agencja Ubezpieczeniowa Kubinek All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.