Ubezpieczenia firmowe

Ubezpieczenia jakie oferujemy wybieramy spośród najlepszych towarzystw działających w branży.

Prowadzenie firmy wiążę się z różnymi wyzwaniami oraz różnymi wypadkami. Jako odpowiedzialny właściciel biznesu powinieneś koniecznie pomyśleć o odpowiednim zabezpieczeniu, czyli krótko mówiąc, o ubezpieczeniach firmowych. W zależności od profilu prowadzonej przez Ciebie działalności możesz wybierać spośród wielu różnych pakietów. Nasi doradcy ukierunkują Cię na właściwe tory i pomogą wybrać najlepszy pakiet. Jeżeli interesują Cię ubezpieczenia w Bielsku-Białej, koniecznie odwiedź nasze biuro.

 

Dlaczego warto ubezpieczyć swoją firmę?

Życie jest nieprzewidywalne i właśnie dlatego powinieneś zadbać o to, aby zabezpieczyć swoją działalność gospodarczą. Twój biznes to nierzadko przedsięwzięcie, na które pracowałeś latami. Straty spowodowane przez niefortunny wypadek mogą często przekreślić wszystko, o co tak bardzo się starałeś. Odpowiednie ubezpieczenie pozwoli Ci wybrnąć z wielu sytuacji bez większych szkód finansowych, a co za tym idzie jest gwarantem ciągłości Twojej działalności.

 

Od czego możesz się ubezpieczyć?

Ubezpieczenia firmowe zawsze dobierane są z uwagą na charakter Twojej działalności. Inne pakiety będą odpowiednie dla właściciela sklepu, a inne dla właściciela firmy spedycyjnej. W naszym biurze dowiesz się, jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najbardziej optymalne.

Znajdziesz u nas mi.in. następujące ubezpieczenia firmowe:

  • OC działalności gospodarczej
  • Mienie od ognia i innych zdarzeń losowych: mienie od kradzieży z włamaniem i rabunku, szyb i innych przedmiotów szklanych od stłuczenia, utraty zysku, mienie od wszystkich ryzyk
  • Finansowe: gwarancje, celno – podatkowe, gwarancja akcyzowa, gwarancja zapłaty długu celnego, gwarancja wspólnej procedury tranzytowej (WPT), gwarancja pojedyncza WPT w formie karnetu TC 32, gwarancja dla przewoźnika korzystającego z systemu TIR w wysokości 8.000 USD, kontraktowe, płatnicze. koncesyjne
  • Transportowe
  • Techniczne
  • Rolne

 

Nie czekaj do ostatniej chwili

O przyszłości zawsze warto pomyśleć wcześniej. Niespodziewany wypadek może zdarzyć się w każdym miejscu i o każdym czasie. Nie warto więc czekać do ostatniej chwili, ponieważ może okazać się, że jest już za późno. Upewnij się, że bez względu na okoliczności, Twoja firma będzie zawsze zabezpieczona.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 
Działamy na terenie
Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Wilamowice, Kęty, Żywiec, Goczałkowice-Zdrój, Pszczyna, Tychy, Cieszyn
Towarzystwa z jakimi współpracujemy
W chwili obecnej współpracujemy z następującymi towarzystwami: Aviva, Allianz, AXA, Concordia, Generali, Gothaer, HDI, Ergo, InterRisk, Liberty Proama Polisa-Życie, Pramerica, TUW TUZ, UNIQA, Warta, Compensa, Benefia.

© CopyRight 2000 - Agencja Ubezpieczeniowa Kubinek All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.