Ubezpieczenia komunikacyjne. Przedsiębiorstwa Bielsko

W każdej firmie, w której pracownicy używają samochodów służbowych, muszą być jak najlepsze polisy komunikacyjne. Na właścicielu przedsiębiorstwa spoczywa bowiem odpowiedzialność za pracowników. Dlatego też należy zadbać o kompleksową polisę. Takie właśnie oferuje firma Kubinek. Specjalizujemy się w ubezpieczeniach, również dla przedsiębiorstw, już od wielu lat. Doskonale znamy rynek i jego możliwości. Życie określa rozwój branży, a my znamy najlepsze rozwiązania dla naszych klientów.

Kompleksowe i dopasowane ubezpieczenia komunikacyjne dla firm Bielsko, ubezpieczenia floty dla firm

Polisy komunikacyjne dla przedsiębiorstw, ubezpieczenia komunikacyjne floty

 

Dobry pakiet dla firmy to podstawa komfortu pracy. Musi on spełniać oczekiwania i potrzeby, jak również być dopasowany do rodzaju działalności i branży. Warto więc planując zakup polisy dla firmy, skonsultować się z jednym z naszych agentów, który doradzi to co najlepsze dla Państwa działalności gospodarczej. 

Zapraszamy do współpracy. 

 
Działamy na terenie
Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Wilamowice, Kęty, Żywiec, Goczałkowice-Zdrój, Pszczyna, Tychy, Cieszyn
Towarzystwa z jakimi współpracujemy
W chwili obecnej współpracujemy z następującymi towarzystwami: Aviva, Allianz, AXA, Concordia, Generali, Gothaer, HDI, Ergo, InterRisk, Liberty Proama Polisa-Życie, Pramerica, TUW TUZ, UNIQA, Warta, Compensa, Benefia.

© CopyRight 2000 - Agencja Ubezpieczeniowa Kubinek All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.