Ubezpieczenia komunikacyjne assistance Bielsko

W ramach AC możemy mieć ubezpieczenia komunikacyjne assistance. Co ono daje? Przede wszystkim całodobową opiekę i zabezpieczenie dla Ciebie i Twojego samochodu. Bez względu na porę dnia czy nocy, w razie wypadku, konieczności holowania, awarii czy kradzieży, otrzymujesz niezwłocznie pomoc. Assistance może być w ramach AC w różnych wariantach. Aby wybrać najlepsze dla siebie rozwiązania, warto skonsultować się z naszymi doradcami.

Najlepsze dla Ciebie ubezpieczenia komunikacyjne assistance Bielsko.

Ubezpieczenia komunikacyjne

W tym rodzaju polisy mamy również możliwość gwarancji noclegu w razie wypadku lub awarii. Jest to zabezpieczenie w podróży. Dobieranie pakietu warto jednak powierzyć doradcy lub konsultować się z nim. W ten sposób zyskamy pewność, iż wybraliśmy opcję w pełni odpowiadającą naszym oczekiwaniom i potrzebom, oczywiście w bardzo dobrej cenie.

Zapraszamy do współpracy! Ubezpieczenia komunikacyjne Bielsko w firmie Kubinek to najlepsza opcja dla Ciebie i Twoich bliskich. 

 
Działamy na terenie
Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Wilamowice, Kęty, Żywiec, Goczałkowice-Zdrój, Pszczyna, Tychy, Cieszyn
Towarzystwa z jakimi współpracujemy
W chwili obecnej współpracujemy z następującymi towarzystwami: Aviva, Allianz, AXA, Concordia, Generali, Gothaer, HDI, Ergo, InterRisk, Liberty Proama Polisa-Życie, Pramerica, TUW TUZ, UNIQA, Warta, Compensa, Benefia.

© CopyRight 2000 - Agencja Ubezpieczeniowa Kubinek All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.