Ubezpieczenia komunikacyjne opony Bielsko

Ubezpieczenia komunikacyjne opony Bielsko w firmie Kubinek to doskonały dodatek do AC. Może być również wykupione poza nim. W polisach komunikacyjnych obowiązkowe dla każego kierowcy jest OC, pozostałe są jako dobrowolne. Możemy więc dobrać pakiet ubezpieczeniowy w pełni dopasowany do naszych oczekiwań i potrzeb. W tym pomogą doradcy firmy Kubinek, którzy doskonale znają rynek i pomagają naszym klientom wybrać najlepsze dla nich opcje w korzystnych cenach.

Komfortowe ubezpieczenia komunikacyjne opony Bielsko - Agencja Kubinek. Polecamy.

Polisy komunikacyjne opony

 

Z tego wariantu polisy bardzo często korzystają osoby, które mieszkają w dzielnicach narażonych na kradzieże, uszkodzenia auta, bądź też na co dzień poruszają się po drogach z uszkodzonymi nawierzchniami. Takie warunki to większe ryzyko zniszczenia opony, dlatego też warto dobrać ubezpieczenie wraz z wariantem opon. W tym z pewnością pomogą agenci firmy Kubinek, którzy pomogą wybrać najlepszą opcję dla każdego klienta. Zapraszamy do współpracy. Gwarantujemy najlepsze polisy komunikacyjne opon.

 
Działamy na terenie
Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Wilamowice, Kęty, Żywiec, Goczałkowice-Zdrój, Pszczyna, Tychy, Cieszyn
Towarzystwa z jakimi współpracujemy
W chwili obecnej współpracujemy z następującymi towarzystwami: Aviva, Allianz, AXA, Concordia, Generali, Gothaer, HDI, Ergo, InterRisk, Liberty Proama Polisa-Życie, Pramerica, TUW TUZ, UNIQA, Warta, Compensa, Benefia.

© CopyRight 2000 - Agencja Ubezpieczeniowa Kubinek All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.