Ubezpieczenie OC Bielsko

Ubezpieczenia komunikacyjne OC Bielsko – Odpowiedzialności Cywilnej, zwane również Over Casco – jest obowiązkową polisą dla każdego kierowcy. Kiedy działa? Jeżeli dojdzie do wypadku lub stłuczki, w której bierze udział drugi pojazd, komuś na parkingu zarysujemy lub obijemy auto na przykład w trakcie parkowania, wówczas odszkodowanie dla drugiego kierowcy wypłaca nasz ubezpieczyciel. Koszty ponosimy jedynie wtedy, gdy nasze auto jest również uszkodzone a my nie mamy AC. Wówczas nie otrzymamy zwrotu kosztów naprawy auta.

Obowiązkowe ubezpieczenie OC nie musi uderzać po kieszeni jeżeli wybierze się odpowiednią agencję.

Polisa OC i AC

Ubezpieczenie to nie tylko finansowe zabezpieczenie w razie wypadku. To również podstawa spokojnej jazdy, bez martwienia się o to, co będzie, jeśli coś się zdarzy. Nasi doradcy zawsze wspomagą naszych klientów, zwłaszcza w trudnych chwilach. Po skontaktowaniu się z nami niezwłocznie rozpoczynamy działania procedury odszkodowawczej. Nasi doradcy szybko i sprawnie załatwiają wszystko. Nasze pakiety komunikacyjne OC Bielsko to najlepszy wybór dla każdego kierowcy. Nasi doradcy pomogą w odpowiedzialnym wyborze.

 

 
Działamy na terenie
Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Wilamowice, Kęty, Żywiec, Goczałkowice-Zdrój, Pszczyna, Tychy, Cieszyn
Towarzystwa z jakimi współpracujemy
W chwili obecnej współpracujemy z następującymi towarzystwami: Aviva, Allianz, AXA, Concordia, Generali, Gothaer, HDI, Ergo, InterRisk, Liberty Proama Polisa-Życie, Pramerica, TUW TUZ, UNIQA, Warta, Compensa, Benefia.

© CopyRight 2000 - Agencja Ubezpieczeniowa Kubinek All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.