Towarzystwa ubezpieczeniowe w naszej ofercie

Najważniejsi są sprawdzeni partnerzy

Klient zawsze stawiany jest na pierwszym miejscu, więc oferujemy mu tylko najlepsze ubezpieczenia.

 

Od początku działanie naszej firmy byliśmy nastawienie na to, aby oferować swoim klientom usługi o jak najwyższej jakości, które będą dostosowane do ich potrzeb. Aby było to możliwe, musieliśmy zadbać o dobór odpowiednich partnerów. Była to sprawa kluczowa, ponieważ chcieliśmy przygotować dla naszych klientów oferty na jak najbardziej korzystnych warunkach. Do tego potrzebne były odpowiednie towarzystwa ubezpieczeniowe.

Każdy z naszych partnerów to sprawdzone towarzystwo ubezpieczeniowe, które może pochwalić się doświadczeniem na rynku, dużą ilością zadowolonych klientów, niezawodnością oraz bogatą ofertą. Te wszystkie czynniki wpływają na to, że jako agencja ubezpieczeniowa możemy zaoferować ci produkty skrojone na miarę. Szeroki wybór pozwala nam na skomponowanie takiego pakietu ubezpieczeniowego, który jak najlepiej będzie odpowiadał twoim potrzebom.

W chwili obecnej współpracujemy z następującymi towarzystwami ubezpieczeniowymi:

Wszystko w jednym miejscu

Duży wybór towarzystw ubezpieczeniowych w jednym miejscu to z pewnością ogromny atut dla klienta.

Rzadko kiedy mamy czas na to, aby samemu porównywać różne oferty, szukać informacji o towarzystwach ubezpieczeniowych i decydować na własną rękę, co będzie dla nas najlepsze. Dlatego też istnieje takie miejsce jak nasza agencja ubezpieczeniowa. To tutaj dowiesz się wszystkiego, co chcesz wiedzieć o największych i najpopularniejszych towarzystwach ubezpieczeniowych na polskim rynku. Współpracujemy z wieloma partnerami, co niewątpliwie daje nam przewagę, a tobie zapewnia niesamowity komfort.

Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w jednym miejscu. Nie będziesz musiał tracić czasu na poszukiwania ani porównania. Nasza agencja załatwi wszystko za ciebie. Dzięki niezwykle szerokiej ofercie możemy zapewnić, że znajdziesz ubezpieczenie, które cię w pełni usatysfakcjonuje. Bez względu na to czy chcesz ubezpieczyć dom, samochód, firmę czy życie, znajdziemy dla ciebie odpowiednie towarzystwo i odpowiedni pakiet.

Ilość i jakość idą u nas w parze

To prawda, że współpracujemy z dużą ilością partnerów. Nie mniej jednak ilość, idzie tu w parze z jakością. Z wielką starannością dobieraliśmy i nadal dobieramy naszych współpracowników. Wiąże się to z chęcią zaoferowani ci jak najbardziej korzystnych i przede wszystkim sprawdzonych rozwiązań. Można więc powiedzieć, że zarówno ilość, jak i jakość odgrywa w naszej agencji dużą rolę. Staramy się utrzymać optymalną ilość współpracownik, z których każdy proponuje niezawodne produkty.

Co do jakości sprawa jest oczywista. Abyśmy mogli zaoferować ci satysfakcjonujące produkty i usługi musimy posiadać zaplecze, które cechuje się solidnością i niezawodnością. Ilość jest dla nas również ważna. Im więcej partnerów, tym większy wybór, a im większy wybór, tym większe możliwości skomponowania dla ciebie najbardziej optymalnego pakietu, który będzie odpowiadał wszystkim twoim potrzebom. Dlatego tak ważne jest dla nas utrzymywanie bogatej oferty złożonej z najlepszych na polskim rynku ubezpieczeń.

Najważniejszy jest klient

Gwarantujemy, że przedstawiona oferta towarzystwa ubezpieczeniowego jest zawsze najkorzystniejsza.

Szeroki wybór towarzystw ubezpieczeniowych świadczy również o tym, że najważniejszy jest dla nas klient i jego potrzeby, ponieważ nie faworyzujemy żadnego z naszych partnerów. Ich ilość pozwala nam na prawidłowe zadbanie o twoje potrzeby. A to dlatego, że możemy poruszać się między różnymi ofertami i wybierać takie, które najlepiej odzwierciedlą twoje oczekiwania.

Nie musisz zatem obawiać się, że zostanie zaoferowany ci jakiś produkt tylko dlatego, że obiecaliśmy go sprzedawać. Każdy klient traktowany jest indywidualnie, ponieważ potrzeby każdego klienta są zupełnie różne. Nie jest istnieje pakiet idealny dla każdego, nie jest istnieje też towarzystwo ubezpieczeniowe, które specjalizuje się we wszystkich ubezpieczeniach. Duża ilość partnerów pozwala nam zatem na postawienie klienta na pierwszym miejscu i komponowanie odpowiednich dla niego pakietów spośród oferty wielu firm. Działamy na terenie miast takich jak: Czechowice-Dziedzice, Wilamowice, Kęty, Żywiec, Goczałkowice-Zdrój, Pszczyna, Tychy, Cieszyn oraz okolic.

Wybierasz, co chcesz

Jak już powiedzieliśmy nie ma na rynku jednego ustalonego pakietu ubezpieczeniowego, który odpowiadał by każdej osobie i spełniał wszystkie potrzeby każdego klienta. Każdy z nas poszukuje czegoś innego, każdy z nas znajduje się w innej sytuacji i każdy z nas chce ubezpieczyć coś innego i w inny sposób. Dlatego też najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług różnych firm i dobranie różnego rodzaju pakietów. Taką możliwość daje właśnie nasza agencja ubezpieczeniowe. U nas wybierzesz, co chcesz i od kogo chcesz.

Każde z towarzystw ubezpieczeniowych, z którymi współpracujemy, posiada bogatą ofertą. Liczba naszych partnerów wynosi prawie 20 firm, co sprawia z kolei, że oferta naszej agencji jest naprawdę szeroka i różnorodna. Dzięki temu możesz poznać najlepsze propozycje największych na rynku firm ubezpieczeniowych zgromadzone w jednym miejscu – naszej agencji. Wybierać możesz wedle własnego upodobania i potrzeb, a my będziemy chętnie służyć ci wsparciem i dobrą radą.

Niepowtarzalny wybór

Oferta złożona z najpopularniejszych towarzystw ubezpieczeniowych to nasz atut, a Twój komfort.

Już teraz wiesz, jak bardzo ważne jest, abyś posiadał możliwie jak największy wybór. Twoja sytuacja może zmienić się z czasem i możesz wtedy potrzebować czegoś zupełnie innego. Wtedy ponownie możesz zwrócić się do nas z prośbą o pomoc. Wesprzemy cię dobrą radą i zaproponujemy nowe rozwiązania, które będę optymalne dla twojej obecnej sytuacji życiowej.

Solidność, rzetelność oraz liczba naszych współpracowników zagwarantuje ci, że każde zaproponowane przez nas rozwiązanie będzie produktem o jak najwyższej jakości, indywidualnie dopasowanym do twoich potrzeb. Nigdy nie będziesz musiał płacić za coś, czego nie potrzebujesz. To wszystko jest bardzo ważne, jeżeli chodzi o zabezpieczenie twojej przyszłości.

 
Działamy na terenie
Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Wilamowice, Kęty, Żywiec, Goczałkowice-Zdrój, Pszczyna, Tychy, Cieszyn
Towarzystwa z jakimi współpracujemy
W chwili obecnej współpracujemy z następującymi towarzystwami: Aviva, Allianz, AXA, Concordia, Generali, Gothaer, HDI, Ergo, InterRisk, Liberty Proama Polisa-Życie, Pramerica, TUW TUZ, UNIQA, Warta, Compensa, Benefia.

© CopyRight 2000 - Agencja Ubezpieczeniowa Kubinek All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.