Ubezpieczenia komunikacyjne NNW Bielsko

Ubezpieczenia komunikacyjne nnw Bielsko to rzecz niezbędna dla każdego kierowcy. Z pozoru niegroźny uraz przy stłuczce może mieć komplikacje w kolejnych dniach, szczególnie jeżeli kierowca w wyniku zderzenia uderzył się w głowę. Nie należy po takim zdarzeniu lekceważyć żadnych objawów. Następstwa nieszczęśliwych wypadków mogą pojawić się nieco później, jednak diagnoza lekarska potwierdza przyczynę, jeżeli było nią zderzenie. Nasi doradcy pomogą w wyborze odpowiedniej polisy.

Ubezpieczenia komunikacyjne nnw Bielsko dla Ciebie i Twoich bliskich. Agencja Kubinek,

Polisy komunikacyjne nnw

Takie sytuacje mogą spotkać każdego kierowcę, również pasażerów. Dlatego też warto zadbać o bezpieczeństwo swoje i bliskich, tym bardziej, jeśli na co dzień poruszamy się samochodami. Nasza firma już od wielu lat specjalizuje się w polisach, w tym również komunikacyjnych. Dbamy o naszych klientów, a w sytuacji wypadku, działamy niezwłocznie, zapewniając najwyższą jakość obsługi. Ubezpieczenia komunikacyjne nnw w firmie Kubinek to najlepsza opcja dla Ciebie i Twoich bliskich. 

 
Działamy na terenie
Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Wilamowice, Kęty, Żywiec, Goczałkowice-Zdrój, Pszczyna, Tychy, Cieszyn
Towarzystwa z jakimi współpracujemy
W chwili obecnej współpracujemy z następującymi towarzystwami: Aviva, Allianz, AXA, Concordia, Generali, Gothaer, HDI, Ergo, InterRisk, Liberty Proama Polisa-Życie, Pramerica, TUW TUZ, UNIQA, Warta, Compensa, Benefia.

© CopyRight 2000 - Agencja Ubezpieczeniowa Kubinek All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.