Ubezpieczenia ochrona prawna Bielsko

Ubezpieczenia komunikacyjne ochrona prawna Bielsko w firmie Kubinek to dodatkowe zabezpieczenie dla kierowcy. Kiedy się przydaje? Szczególnie w sytuacjach uczestnictwa w zdarzeniu drogowym lub spowodowaniu wypadku. Wówczas kierowca z taką polisą jest pod ochroną prawną. Klient otrzymuje niezwłocznie pomoc prawnika. Nigdy nie wiadomo co nas spotka na drodze, czasami w ekstremalnych sytuacjach nie da się uniknąć zderzenia, a dochodzenia potrafią być długotrwałe. Dlatego też warto zadbać nie tylko o zabezpieczenie zdrowotne, od szkody, ale również o ochronę prawną. Nasi doradcy w biurze w Bielsku-Białej pomogą ci wybrać optymalne rozwiązanie.

Kompleksowe ubezpieczenia komunikacyjne ochrona prawna bielsko - Agencja Kubinek zaprasza.

Polisy komunikacyjne ochrona prawna 

Jak wybrać najlepszą polisę? Najlepiej skonsultować się z agentem firmy Kubinek, który znajdzie dla Państwa najlepsze rozwiązania. Pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych mogą obejmować różne warianty w zależności od naszych oczekiwań. Dlatego też warto skonsultować się ze specjalistami, którzy wiedzą jak najlepiej zadbać o bezpieczeństwo dla kierowcy i pasażerów. Ubezpieczenie ochrona prawna w firmie Kubinek to zdecydowanie najlepszy wybór.

 
Działamy na terenie
Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Wilamowice, Kęty, Żywiec, Goczałkowice-Zdrój, Pszczyna, Tychy, Cieszyn
Towarzystwa z jakimi współpracujemy
W chwili obecnej współpracujemy z następującymi towarzystwami: Aviva, Allianz, AXA, Concordia, Generali, Gothaer, HDI, Ergo, InterRisk, Liberty Proama Polisa-Życie, Pramerica, TUW TUZ, UNIQA, Warta, Compensa, Benefia.

© CopyRight 2000 - Agencja Ubezpieczeniowa Kubinek All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.