Ubezpieczenia grupowe pracowników. Przedsiębiorstwa Bielsko

Profesjonalnie dobrane ubezpieczenia grupowe pracowników dla każdej firmy na terenie Bielska.

Ubezpieczenia grupowe pracowników dla firm Bielsko w agencji Kubinek dotyczą większej ilości osób. Takie pakiety opłacają się szczególnie w dużych firmach, przedsiębiorstwach, lub też w małej firmie, w której zapewnimy w ten sposób zabezpieczenie całego personelu. Asekuracja grupowa może dotyczyć nie tylko zdrowia i życia personelu, ale również ich rodzin. Pakiety socjalne w firmie przyciągają również dobry, wykwalifikowany i doświadczonych ludzi. W podjęciu dobrej decyzji pomogą ci nasi doradcy.

Bądź solidnym pracodawcą, zabezpiecz swoich ludzi

Szczególnie ważne są dla nas grupowe polisy pracownicze, ponieważ stanowią ochronę życia i zdrowia osób pracujących w twojej firmie. Niektóry pakiety oferują objęcie ochroną również ich rodzin. Takie zabezpieczenie daje poczucie bezpieczeństwa twojemu personelowi i może być świetną alternatywą dla tradycyjnego zabezpieczenia socjalnego. Wiele ubezpieczeń grupowych jest wzbogacona o dodatkowe punkty, co sprawia, że praca w twojej firmie będzie bardziej atrakcyjna ze względu na dodatkowy pakiet świadczeń. Dodatkowo grupowe ubezpieczenia można rozszerzać o dodatkowe punkty, które będą dostosowane zarówno w twoich wymagań, jak i do potrzeb i możliwości twojego personelu. Jako odpowiedzialny i rzetelny pracodawca powinieneś koniecznie pomyśleć o tego rodzaju zabezpieczeniu. Nasi doradcy pomogą ci wybrać odpowiedni pakiet.

Ubezpieczenia grupowe dla firm

Dobry pracownik, który ma oferty pracy z wielu firm, ceni swoją pracę i zwraca również uwagę na warunki socjalne i ubezpieczeniowe u potencjalnego pracodawcy. Pakiety podnoszą prestiż i jakość firmy, dlatego też warto dbać o swoich etatowców, ponieważ w ten sposób dbamy również o własną firmę i jej opinię.

Zapraszamy do współpracy. Asekuracja grupowa dla firm Bielsko to jedna z naszych specjalności.

 
Działamy na terenie
Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Wilamowice, Kęty, Żywiec, Goczałkowice-Zdrój, Pszczyna, Tychy, Cieszyn
Towarzystwa z jakimi współpracujemy
W chwili obecnej współpracujemy z następującymi towarzystwami: Aviva, Allianz, AXA, Concordia, Generali, Gothaer, HDI, Ergo, InterRisk, Liberty Proama Polisa-Życie, Pramerica, TUW TUZ, UNIQA, Warta, Compensa, Benefia.

© CopyRight 2000 - Agencja Ubezpieczeniowa Kubinek All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.