Ubezpieczenia dla firm w Bielsku i okolicach

Asekuracja pracowników dla firmy  Bielsko pozwalają na spokojne wykonywanie pracy przez personel i spokój dla właścicieli firm, w tym także grupowe. Obecnie nie tylko domy prywatne i mieszkania są narażone na włamania i kradzieże, ale również biura firmowe, w których niejednokrotnie znajduje się drogi sprzęt komputerowy, elektroniczny, maszyny i wiele innych urządzeń. Również sami pracownicy czują się bezpieczniej. W pracy spędzamy bowiem ponad połowę swojego życia. Warto więc  zadbać o to, aby to miejsce było bezpieczne.

Zabezpieczenia pracowników dla firm

Do każdej firmy i pracowników należy dobrać odpowiednie zabezpieczenie. W tym celu warto skontaktować się z naszym doradcą, który profesjonalnie doradzi  wybór najlepszej opcji. Co ważne, podda dokładnej analizie profil działalności, pracowników, dopasowując pakiet najbardziej korzystny i w najlepszej cenie.

Prowadzisz własną działalność gospodarczą? Czy wiesz, jak ważne jest zabezpieczenie firmy oraz pracowników przed różnego rodzaju wypadkami? Będąc właścicielem firmy jesteś odpowiedzialny za wszystko, co tylko związane jest z twoją działalnością, zaczynając od twoich pracowników, poprzez finanse, a na mieniu kończąc. To naprawdę wielka odpowiedzialność, właśnie dlatego tak niezwykle ważne jest, aby odpowiednio zabezpieczyć zarówno ludzi, jak i wszystkie inne elementy składowe twojej firmy.

 

Jak dobrze zabezpieczyć firmę?

Najbardziej kompletna oferta ubezpieczeń firm dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.Najlepszym rozwiązaniem będzie zaopatrzenie się w pakiet asekuracyjny. Dzięki nim zarówno ty, jak i twoi pracownicy, będziecie spali spokojnie, ponieważ w razie jakiegokolwiek wypadku będziecie mogli liczyć na wsparcie i pomoc doradcy. Taki pakiet powinien być odpowiednio dobrany do profilu twojej firmy, tak aby oferować jedynie te rozwiązania, które dotyczą twojego rodzaju działalności. W przeciwnym razie byłbyś zmuszony do płacenia za usługi, które byłyby dla ciebie i twojej firmy zupełnie nieprzydatne.

 

Jak odpowiednio skomponować pakiet dla firmy?

Przedsiębiorstwo korzystają z ubezpieczenia dla firm. Nasza oferta zaspokoi potrzeby każdej firmy

Aby pakiet dla twojej firmy odwzorowywał jej potrzeby, najlepiej jest skonsultować się z doradcą. Takiego doradcę znajdziesz w naszej agencji. Doradca przeanalizuje profil i potrzeby twojej działalności i bez problemu dobierze towarzystwa oraz pakiety, które będą dla ciebie najbardziej odpowiednie.

Dzięki pomocy naszych doradców w ogóle nie będziesz musiał zastanawiać się nad tym, co powinieneś objąć asekuracją. Zaoszczędzisz wiele czasu, który musiał byś poświęcić na często żmudne poszukiwania. Wszystkie najważniejsze informacje przedstawi ci nasz doradca. Do ciebie będzie należeć jedynie ostateczne podjęcie decyzji.

 

Ubezpieczenia majątku i OC

Do ubezpieczenia firmy należy szukać agencji z bogatą paletą ofert i odpowiednie doświadczeniem

Dział ubezpieczeń majątku obejmuje najczęściej zabezpieczenia:

 • majątkowe,
 • transportowe,
 • techniczne,
 • rolne,
 • OC.

Majątkowe będą przydatne na przykład w przypadku włamania, kradzieży, utraty zysku, wszelkiego rodzaju zniszczeń mienia spowodowanych losowymi zdarzeniami. Transportowe zapewnią ochronę przewoźnikom, spedytorom, a także zabezpieczą mienie w transporcie. Techniczne związane są m.in. z ryzykiem budowlanym i montażowym oraz sprzętem elektronicznym i wszelkiego rodzaju maszynami, które są obecne w twojej firmie. Rolne to przede wszystkim obowiązkowe ubezpieczenia budynków rolniczych oraz OC rolników.

Jeśli chodzi o OC tu również pojawia się przymus prawny: z tytułu wykonywanej działalności brokerskiej, z tytułu wykonywanych czynności agencyjnych, organizatorów imprez masowych, zarządcy nieruchomości, pośrednika w obrocie nieruchomościami.

 

Ubezpieczenia finansoweNasza fachowa obsługa oraz bogata oferta ubezpieczeń dla firm zadowoli najwybredniejszych szefów.

 

W przypadku zabezpieczeń finansowych mówi się zazwyczaj o ubezpieczeniach:

 • celno-podatkowych,
 • kontraktowych,
 • płatniczych,
 • koncesyjnych.

Celno-podatkowe związane są z gwarancją: akcyzową, zapłaty długu celnego, wspólnej procedury tranzytowej czy z gwarancją dla przewoźnika. Kontraktowe zapewniają ochronę w zakresie wszelkich gwarancji dotyczących wykonania, realizacji oraz ewentualnych poprawek danego kontraktu. Płatnicze mają na celu zabezpieczenie wszelkich postępowań związanych z gwarancjami różnego rodzaju spłat i opłat. Koncesyjne dotyczą osób, które muszą uzyskać odpowiednią koncesję celem prowadzenia działalności gospodarczej.

Ubezpieczenie firmy wydaje się prostą sprawą. Ważne, by oferta była kompleksowa i korzystna.

Ubezpieczenia komunikacyjne

 

Jeśli chodzi o ubezpieczenia komunikacyjne, nie różnią się one wiele od tych oferowanych osobom prywatnym. Zaliczamy do nich:

 • OC posiadaczy pojazdów,
 • Zieloną Kartę,
 • Autocasco,
 • Assistance,
 • NNW pasażerów i kierowców,
 • ochronę prawną,
 • InterCasco.

 

Ubezpieczenia osobowe

Ubezpieczenia osobowe obejmują wszelkiego rodzaju ubezpieczenia pracowników od nieszczęśliwych wypadków. Większość tego rodzaju pakietów posiada opcję rozszerzenia o wiele przydatnych elementów. Niektóre opcje oferują również zabezpieczenie dla partnera czy partnerki i dzieci pracownika. Są doskonałym sposobem na zadbanie o swoich pracowników i zagwarantowanie im bezpieczeństwa podczas wykonywanej pracy.

 

Ubezpieczenia zdrowotne

Ubezpieczenia zdrowotne zapewnią twoim pracownikom dostęp do wysokiej jakości usług medycznych, z których będą mogli korzystać w razie nieszczęśliwych wypadków, ale także na co dzień. I tu pojawiają się różne pakiety, które różnią się zakresem świadczeń. Niektóre z nich obejmują również ochroną partnera lub partnerkę oraz dzieci pracownika. Zadbanie o pakiet zdrowotny to znak dla pracowników, że szanujesz ich zdrowie oraz pracę jaką wykonują. To świetny sposób na to, aby udowodnić, że jesteś solidnym i rzetelnym pracodawcą.

Nie wahaj się i już dziś zadbaj o to, aby nie zaskoczył cię żaden przykry wypadek. Nigdy nie wiadomo, co może przytrafić się tobie, twoim pracownikom, czy twojej firmie. Warto więc uprzedzić fakty i być gotowym na wszelkie przeciwności losu. Sprawdź, co jeszcze możemy ci zaoferować, aby zabezpieczyć cię na przyszłość.

Zapraszamy do współpracy! Z nami mają Państwo gwarancje pełnego komfortu i szybkiej wypłaty odszkodowania. Zabezpieczenie pracowników w firmie Kubinek to najlepszy wybór.

Zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną dla Państwa ofertą różnych rodzajów ubezpieczenia dla firm i nie tylko. 

 
Działamy na terenie
Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Wilamowice, Kęty, Żywiec, Goczałkowice-Zdrój, Pszczyna, Tychy, Cieszyn
Towarzystwa z jakimi współpracujemy
W chwili obecnej współpracujemy z następującymi towarzystwami: Aviva, Allianz, AXA, Concordia, Generali, Gothaer, HDI, Ergo, InterRisk, Liberty Proama Polisa-Życie, Pramerica, TUW TUZ, UNIQA, Warta, Compensa, Benefia.

© CopyRight 2000 - Agencja Ubezpieczeniowa Kubinek All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.