Ubezpieczenia komunikacyjne na terenie Bielska i okolic

Bez ważnego OC lepiej nie poruszać się samochodem. Jest to rzecz obowiązkowa dla każdego kierowcy. Z kolei AC jest dobrowolne, niemniej jednak może być bardzo przydatne szczególnie dla początkującego kierowcy. Posiadanie pełnego pakietu pozwala na spokojną jazdę, gdyż w razie małej stłuczki lub uszkodzenia pojazdu z własnej winy, mamy zagwarantowaną pomoc. Nasi doradcy pomogą ci w wyborze odpowiedniego rozwiązania.

Polisy OC, AC, NNWNajlepsze, kompleksowe ubezpieczenia komunikacyjne dla każdego pojazdu na terenie Bielska i okolic.

Wypadki, również te w których uczestniczy tylko jedno auto zderzające się na przykład ze słupkiem na parkingu, zdarzają się nawet wytrawnym kierowcom. Prowadzenie samochodu, zwłaszcza przez wiele godzin, jest męczące, a senność i przemęczenie kierowcy są niebezpieczne. Dlatego też nie warto ryzykować. Kolizja może dopaść każdego kierowcę. AC i OC to nie tylko ponoszenia kosztów, ale również zabezpieczenie spokojnej jazdy.

Nasza oferta obejmuje jedne z najczęściej wybieranych na rynku ubezpieczeń – komunikacyjne

Z nami zabezpieczysz swój samochód osobowy, ciężarowy oraz firmowy. Polisa może obejmować pojazdy zabytkowe, specjalne, motocykle oraz przyczepy. Oferujemy zarówno OC jak i AC.
Ubezpieczenie komunikacyjne to bardzo ważna rzecz dla każdego posiadacza samochodu. Dzieli się na dwa segmenty, ubezpieczenie obowiązkowe – od odpowiedzialności cywilnej, czyli OC oraz dobrowolne, takie jak autocasco, czyli AC. W segmencie dobrowolnych wymienić można również assistance, minicasco, szyby, opony, ochrona prawna, od następstw nieszczęśliwych wypadków dla kierowcy oraz pasażerów (NNW). Na rynku jest wiele ofert ubezpieczeń, a wybór odpowiedniej jest często bardzo ciężki, dlatego oferujemy Państwu fachową pomoc naszych agentów ubezpieczeniowych, którzy wyszukają odpowiednią, indywidualnie dobraną ofertę, która w pełni spełni państwa oczekiwania. Ubezpieczenia w firmie Kubinek Bielsko-Biała to niezawodność na każdy dzień. Nasi doradcy pomogą w wyborze.

 
Działamy na terenie
Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Wilamowice, Kęty, Żywiec, Goczałkowice-Zdrój, Pszczyna, Tychy, Cieszyn
Towarzystwa z jakimi współpracujemy
W chwili obecnej współpracujemy z następującymi towarzystwami: Aviva, Allianz, AXA, Concordia, Generali, Gothaer, HDI, Ergo, InterRisk, Liberty Proama Polisa-Życie, Pramerica, TUW TUZ, UNIQA, Warta, Compensa, Benefia.

© CopyRight 2000 - Agencja Ubezpieczeniowa Kubinek All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.