Ubezpieczenia komunikacyjne szyby Bielsko

Ubezpieczenia komunikacyjne szyby Bielsko są rzadko spotykane, jednak są regiony i dzielnice, w których są one bardzo wskazane. Taki typ zabezpieczenia może być również dodatkowym wariantem w ubezpieczeniu AC. Nigdy nie wiadomo, czy w trakcie jazdy jakieś odłamki lub żwir przy wyjątkowo dużej prędkości ze strony drugiego pojazdu nie uszkodzą naszej przedniej szyby w takim stopniu, iż trzeba będzie ją wymienić. Nie możemy bowiem jeździć z uszkodzoną przednią szybą, szczególnie w zimie przy dużych mrozach. W razie z pozoru niegroźnej stłuczki, może ona zupełnie pęknąć. Nasi doradcy w Kubinek Bielsko pomogą ci w wyborze najlepszego rozwiązania.

Dopasowane do Twoich potrzeb ubezpieczenia komunikacyjne szyby Bielsko. Agencja Kubinek.

Polisy komunikacyjne szyby

 

Już dzisiaj zadbaj o swój komfort oraz bezpieczeństwo. Dzięki opcji zabezpieczenia szyb nie musisz się już martwić kosztami wymiany np. przedniej szyby w razie uszkodzenia, która jak wiadomo, jest bardzo ważna i w pierwszej kolejności narażona na uszkodzenia w wyniku stłuczek, wypadków. Jest to bardzo wskazane również dla osób, które mieszkają w pobliżu lasu i często na drodze spotykają zwierzęta. Zderzenie z nimi może uszkodzić nie tylko maskę samochodu, ale również szyby. Pamiętaj, że podejmując współprace z nami masz gwarancję, że jesteś w dobrych rękach – współdziałamy tylko z najbardziej zaufanymi towarzystwami ubezpieczeniowymi.

 
Działamy na terenie
Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Wilamowice, Kęty, Żywiec, Goczałkowice-Zdrój, Pszczyna, Tychy, Cieszyn
Towarzystwa z jakimi współpracujemy
W chwili obecnej współpracujemy z następującymi towarzystwami: Aviva, Allianz, AXA, Concordia, Generali, Gothaer, HDI, Ergo, InterRisk, Liberty Proama Polisa-Życie, Pramerica, TUW TUZ, UNIQA, Warta, Compensa, Benefia.

© CopyRight 2000 - Agencja Ubezpieczeniowa Kubinek All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.