Blog

Cieszyn

Posted on

Dalej Komunikacyjne Autocasco Cieszyn śląskie Ubezpieczalnia Firm, Grupowe, Prywatne, Komunikacyjne OC, AC, Majątkowe, Rolne, Medyczne, Mieszkaniowe, Podróży, Posagowe, Doradztwo, Kalkulator, Likwidacja Szkód, Towarzystwa Ubezpieczeniowe Cieszyn W śląskim Ubezpieczalnia

Tego, co w przyszłości nie da się przewidzieć

Zachęcamy wszystkich do poznania, zobaczenia naszej bogatej, różnorodnej oferty w Kubinek Ubezpieczenia Cieszyn.

Już od ponad 10 lat oferujemy, proponujemy nasze ubezpieczenia w Cieszynie. W ciągu roku odwiedza nas około 10 tysięcy klientów. Do tej pory współpracowaliśmy, współdziałaliśmy z 70 tysiącami klientów – były to usługi zarówno prywatne, indywidualne, jak i zawodowe, przeznaczone, dedykowane dla firm.

Nasza różnorodna oferta, propozycja zawiera, obejmuje propozycje ubezpieczeń od wielu znanych i cenionych, poważanych firm ubezpieczeniowych. Oczywiście, Naturalnie w znalezieniu odpowiedniej, właściwej pomoże Państwu nasz doradca. Tutaj Komunikacyjne Symulacja Ubezpieczenia Samochodu Cieszyn W śląskim

Ubezpieczenia dla firm

Poszukujesz odpowiedniego, właściwego ubezpieczenia dla swojego biznesu, interesu? Może być to oferta, propozycja stworzona specjalnie do Twoich wymagań, oczekiwań. Prowadząc biznes, interes zadbaj o odpowiednie, właściwe ubezpieczenie firmy, zarówno w zakresie majątku, jak i zdrowia i życia pracowników. Nasza oferta, propozycja obejmuje ubezpieczenie:

budynków i lokali,

ubezpieczenia środków obrotowych

maszyn, urządzeń, wyposażenia, sprzętu

ubezpieczenia OC

dotyczące kontraktów i przetargów

ubezpieczenia sprzętu elektronicznego

ubezpieczenia cargo, czyli mienia w transporcie międzynarodowym

ubezpieczenie ładunków w transporcie międzynarodowym

OC przewoźnika w ruchu krajowym i międzynarodowym

grupowe dla pracowników,

oraz, jak również oczywiście, naturalnie ubezpieczenie zdrowotne, rekonwalescencyjne Czytaj Więcej Komunikacyjne Ubezpieczenie Oc Samochodu Kalkulator Cieszyn śląskie

Ubezpieczenia komunikacyjne

Obowiązek posiadania ubezpieczenia OC jest wiadomym, danym faktem i każdy odpowiedzialny kierowca musi nabyć je przez końcem poprzedniej, uprzedniej polisy.

U nas można wybrać, dobrać jedną ofertę wśród kilku firm, a następnie uzupełnić ją o dodatkowe, opcjonalne opcje, alternatywy, które mogą być przydatne, pomocne w trakcie trwania polisy.

Warto pamiętać, wiedzieć o pakietach, plikach, które pozwalają, umożliwiają jeszcze lepiej zabezpieczyć, ochronić zarówno pojazd, samochód jak i podróżnych.

Nasze ubezpieczenia komunikacyjne obejmują, zawierają:

Ubezpieczenie OC dla posiadaczy, właścicieli pojazdów mechanicznych, za szkody powstałe w związku z ruchem tych pojazdów,

– ubezpieczenie AUTOCASCO

ubezpieczenie autocasco, czyli AC

Assistance,

NNW kierowcy i pasażerów,

oraz, jak również ubezpieczenie OC dla osób, które posiadają zarejestrowany pojazd, samochód mechaniczny za granicą.

Z naszą pomocą ubezpieczysz, zabezpieczysz nie tylko samochód, pojazd osobowy, ale, lecz także:

– motocykl, jednoślad

pojazdów specjalnych, specjalistycznych

pojazdów zabytkowych

przyczepę.

Optymalizacja rozwiązań dla naszych klientów jest naszym atutem.

Z pomocą naszych specjalistów, ekspertów wybierzesz, wybierasz ofertę najbardziej korzystną, opłacalną i najlepiej dostosowaną do siebie i swojego pojazdu.

Więcej Ubezpieczalnia Ubezpieczenie Motocykla Kalkulator Cieszyn śląskie

Jakie ubezpieczenia rolne, rolnicze są wymagane?

Każdy posiadacz nieruchomości rolnych, rolniczych powinien ubezpieczyć, zabezpieczyć swój dorobek. OC czyli ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej jest oczywiście, naturalnie obowiązkowe, przymusowe. Jakie korzyści dla rolnika, gospodarza niesie ubezpieczenie OC? Dzięki ubezpieczeniu OC, rolnik, gospodarz nie będzie musiał pokrywać, przykrywać kosztów, wydatków odszkodowania dla sąsiada ze swojej kieszeni.

Ubezpieczenie, oprócz OC, które jest wymagane, to ubezpieczenie przez rolnika, gospodarza wszystkich budynków wchodzących w skład jego gospodarstwa rolnego, agrarnego. Dodatkowemu, Równoczesnemu ubezpieczeniu może podlegać również, także:

uprawa

ubezpieczenie hodowli,

ubezpieczenie zwierząt hodowlanych,

ubezpieczenie mienia ruchomego

Dodatkowe, Opcjonalne ubezpieczenia medyczne

Nasze życie i zdrowie to dar bezcenny, nieoceniony. W sytuacji gdy zachoruje ktoś z naszych bliskich, krewnych jesteśmy w stanie zrobić niemal wszystko. Często szybka diagnostyka i leczenie, terapia u najlepszych specjalistów, ekspertów jest kluczowe, aby, żeby uratować, ochronić życie i zdrowie. Wszyscy też wiemy, że lepiej, najlepiej zapobiegać, przeciwdziałać niż, aniżeli leczyć. Liczymy na duży wybór lekarzy, doktorów specjalistów, ekspertów dostępnych bez skierowań oraz, jak również szeroki, rozległy zakres, obszar badań diagnostycznych, oczekujemy wysokiej, dużej jakości świadczonych, wykonywanych usług. Zapraszamy do zapoznania, zaznajomienia się z naszą ofertą, propozycją dotyczącą tego rejonu życia.

Ubezpieczenia mieszkaniowe

Utrata, Strata dorobku swojego życia na skutek wydarzeń, zdarzeń losowych jest czymś czego nikt nie chce, pragnie doświadczyć, zaznać i wielu z nas napawa, napełnia to niepokojem, lękiem. Ochrona mieszkaniowa da nam poczucie bezpieczeństwa. Nasza oferta, propozycja obejmuje ubezpieczenie między innymi dla:

– dom jednorodzinny,

mieszkania,

domu, mieszkania letniskowego

garażu,

ruchomości domowych,

– włamanie, kradzież, grabież.

Ubezpieczenie podróży.

Trudno spotkać osobę, ktora nigdzie nie wyjeżdżała.

Jedni podróżują, jeżdżą służbowo, inni, pozostali w ramach wakacji, wczasów.

Jednak co zrobić, gdy za granicą zdarzy nam się jakiś wypadek?

Aby, Żeby nie musieć rezygnować z beztroskich, idyllicznych chwil, warto zawczasu pomyśleć o odpowiednim, właściwym zabezpieczeniu, ochronieniu swojej podróży.

Wśród oferowanych, proponowanych przez naszą agencję ubezpieczeń, które warto zawrzeć, włączyć w okresie, czasie wyjazdowym możemy wyróżnić:

koszty leczenia,

assistance turystyczne

– NNW

Bagaż podróżny

OC w życiu prywatnym.

Więcej Ubezpieczenie Nowego Samochodu Cieszyn W śląskim

Ubezpieczenia posagowe dla Twojego dziecka.

W naszym życiu zdarzają się momenty, kiedy myślimy, rozmyślamy o przyszłości.

Jedną z takich chwil z całą pewnością są narodziny dziecka.

Polisa posagowa to rodzaj, typ polisy na życie, która zabezpiecza, ochrania finansowo dziecko.

Szczegółowe zapoznanie, zaznajomienie się z naszą ofertą, propozycją z całą pewnością pomoże Ci w dokonaniu wyboru, który stanie się zabezpieczeniem, ubezpieczeniem dla Twojego dziecka.

 
 
Działamy na terenie
Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Wilamowice, Kęty, Żywiec, Goczałkowice-Zdrój, Pszczyna, Tychy, Cieszyn
Towarzystwa z jakimi współpracujemy
W chwili obecnej współpracujemy z następującymi towarzystwami: Aviva, Allianz, AXA, Concordia, Generali, Gothaer, HDI, Ergo, InterRisk, Liberty Proama Polisa-Życie, Pramerica, TUW TUZ, UNIQA, Warta, Compensa, Benefia.

© CopyRight 2000 - Agencja Ubezpieczeniowa Kubinek All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.