Blog

Katowice

Katowice

Posted on

Szczegóły Komunikacyjne Katowice śląskie Ubzepieczyciel Firm, Grupowe, Prywatne, Komunikacyjne OC, AC, Majątkowe, Rolne, Medyczne, Mieszkaniowe, Podróży, Posagowe, Doradztwo, Kalkulator, Likwidacja Szkód, Towarzystwa Ubezpieczeniowe W Katowicach śląskie Agencja Ubezpieczeniowa Kubinek

Jak będzie wyglądać nasza przyszłość? Na to pytanie nikt nie zna odpowiedzi.

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty w Kubinek Ubezpieczenia Katowice.

Już od ponad 10 lat oferujemy, proponujemy nasze ubezpieczenia w Katowicach. W ciągu roku odwiedza nas około 10 tysięcy klientów. Do tej pory współpracowaliśmy, współdziałaliśmy z 70 tysiącami klientów – były to usługi zarówno prywatne, indywidualne, jak i zawodowe, przeznaczone, dedykowane dla firm.

W naszej ofercie znajdziesz, odnajdziesz polisy wielu Towarzystw Ubezpieczeniowych. Nasz specjalista pomoże Ci w wyborze, doborze odpowiedniej, właściwej. Czytaj O Komunikacyjne Agencja Ubezpieczeniowa Kubinek Gdzie Najlepiej Ubezpieczyć Samochód Katowice śląskie

Ubezpieczenia dla firm

Zastanawiasz się nad ubezpieczeniem swojej firmy? Mamy dla Ciebie idealną, perfekcyjną propozycję. Prowadząc biznes, interes zadbaj o odpowiednie, właściwe ubezpieczenie firmy, zarówno w zakresie majątku, jak i zdrowia i życia pracowników. Oferujemy, Proponujemy ubezpieczenia:

ubezpieczenia lokali oraz, jak również budynków,

składników, komponentów majątkowych przedsiębiorstwa, biznesu,

ubezpieczenia maszyn, wyposażenia, sprzętu, urządzeń

samochodowe np. OC

obejmujące kontrakty i przetargi,

sprzętu elektronicznego

mienia w transporcie krajowym (cargo),

w tym podczas transportu, przejazdu międzynarodowego

OC przewoźnika w ruchu krajowym i międzynarodowym,

grupowe pracowników

oraz, jak również oczywiście, naturalnie ubezpieczenie zdrowotne, rekonwalescencyjne

Szczegółowe Informacje Ubezpieczenia Budynków Katowice śląskie

Ubezpieczenia komunikacyjne.

Obowiązek posiadania ubezpieczenia OC jest wiadomym, danym faktem i każdy odpowiedzialny kierowca musi nabyć je przez końcem poprzedniej, uprzedniej polisy.

Można zdecydować się na dowolną wybraną firmę, spółkę, a następnie dostosować polisę o dodatkowe, opcjonalne ryzyka, niebezpieczeństwa zależnie od swoich wymagań, preferencji.

Posiadamy różne, rozmaite pakiety, dzięki którym można zabezpieczyć, ochronić pojazd, samochód oraz, jak również jego pasażerów.

Zakres naszych ubezpieczeń komunikacyjnych obejmuje:

– ubezpieczenie OC dla właścicieli, posiadaczy pojazdów mechanicznych

ubezpieczenie OC jak wyżej, z tym że dla uczestników ruchu zagranicznego

ubezpieczenie autocasco, czyli AC

assistance

NNW kierowcy i pasażerów,

– OC dla właścicieli, posiadaczy pojazdów mechanicznych zarejestrowanych za granicą.

Ubezpieczamy, Zabezpieczamy nie tylko samochody. W naszej ofercie znajdują się również, także ubezpieczenia dla kierowców, kierujacych:

motocykli, skuterów

– pojazd, samochód specjalny

pojazd, samochód zabytkowy,

przyczepę.

Nasza oferta, propozycja ubezpieczeń jest wyjątkowa, unikatowa, sprosta oczekiwaniom, życzeniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasi specjaliści, fachowcy bardzo chętnie pomogą Ci wybrać, dobrać najkorzystniejszą ofertę dla Ciebie i Twojego pojazdu.

Szczegółowe Informacje Ubezpieczalnia Ubezpieczenia W Turystyce Katowice W śląskim

Ubezpieczenia rolne, rolnicze- co tak naprawdę jest wymagane?

Każdy posiadacz nieruchomości rolnych, rolniczych powinien ubezpieczyć, zabezpieczyć swój dorobek. OC czyli ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej jest oczywiście, naturalnie obowiązkowe, przymusowe. Czym jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC)? Dla rolnika, gospodarza jest to gwarancja, iż ewentualna, możliwa wypłata, zapłata odszkodowania dla osoby trzeciej nie będzie pokrywana z jego środków.

Należy pamiętać, wiedzieć również, także o ubezpieczeniu budynków gospodarstwa rolnego, agrarnego. W naszej ofercie znajduje się również, także zestaw dodatkowych ubezpieczeń rolnych, rolniczych takich jak:

ubezpieczenie upraw,

ubezpieczenie hodowli,

zwierzęta gospodarskie

ubezpieczenie mienia ruchomego

Dobrowolne, Ochotnicze ubezpieczenie zdrowotne, rekonwalescencyjne.

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać jak ważne, istotne w naszym życiu jest zdrowie i szybki dostęp do opieki medycznej, lekarskiej. W sytuacji gdy zachoruje ktoś z naszych bliskich, krewnych jesteśmy w stanie zrobić niemal wszystko. Czasem okazuje się, że szybka diagnostyka oraz, jak również leczenie, terapia u najlepszych specjalistów, ekspertów ratuje zdrowie. Dużo, Wiele lepiej zapobiegać, przeciwdziałać niż, aniżeli później martwić, troszczyć się niepewną przyszłością. Z tego powodu warto zagwarantować sobie i swojej rodzinie jak najlepszą diagnostykę oraz, jak również opiekę medyczną, lekarską Zachęcamy do zapoznania, zaznajomienia się z naszą ofertą, propozycją i tym, jak można zabezpieczyć, ochronić się w tym zakresie.

Ubezpieczenia mieszkaniowe

Aż trudno sobie wyobrazić, co by się stało, gdybyś, jeślibyś w obliczu zdarzeń, wydarzeń losowych stracił swój najcenniejszy dobytek. Ochrona mieszkaniowa stanowi jedną z naszych propozycji, sugestii. Przygotowaliśmy dla ciebie ofertę:

domu, mieszkania jednorodzinnego

mieszkania,

domu, mieszkania letniskowego

garażu

– ruchomości domowe, wewnętrzne

– włamanie, kradzież, grabież.

Ubezpieczenie dla podróżujących

W dzisiejszych, obecnych czasach podróże po świecie to codzienność.

Czasami, Czasem warto oderwać, wymontować się od codziennego otoczenia i zrelaksować się w zupełnie, całkowicie innych okolicznościach.

Jednak podczas podróży mogą wydarzyć się różne nieprzewidziane okoliczności, które niestety mogłyby zburzyć, zniszczyć nasz spokój, odpoczynek, który pragniemy, chcemy uzyskać.

Aby, Żeby spokojnie wypoczywać, odpoczywać i być przygotowanym na każdą ewentualność warto wcześniej pomyśleć o ubezpieczeniu.

Wśród oferowanych, proponowanych przez naszą agencję ubezpieczeń, które warto zawrzeć, włączyć w okresie, czasie wyjazdowym możemy wyróżnić:

– koszty leczenia

– bardzo szeroki, rozległy zakres usług Assistance

– pokrycie kosztów, wydatków w przypadku choroby i nieszczęśliwego wypadku

bagaż podróżny,

OC w życiu prywatnym.

Czytaj O Kubinek Najtaniej OC Katowice W śląskim

Ubezpieczenia posagowe dla Twojego dziecka.

Są chwile, kiedy warto pomyśleć o przyszłości.

Jedną z takich chwil z całą pewnością są narodziny dziecka.

Doskonałym, Świetnym pomysłem, projektem jest zadbanie o jego przyszłość majątkową.

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty w Katowicach.

 
 
Działamy na terenie
Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Wilamowice, Kęty, Żywiec, Goczałkowice-Zdrój, Pszczyna, Tychy, Cieszyn
Towarzystwa z jakimi współpracujemy
W chwili obecnej współpracujemy z następującymi towarzystwami: Aviva, Allianz, AXA, Concordia, Generali, Gothaer, HDI, Ergo, InterRisk, Liberty Proama Polisa-Życie, Pramerica, TUW TUZ, UNIQA, Warta, Compensa, Benefia.

© CopyRight 2000 - Agencja Ubezpieczeniowa Kubinek All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.