Blog

Stara Wieś

Posted on

Czytaj Więcej Indywidualne Ubezpieczenia Zdrowotne We wsi Stara Wieś śląskie Ubezpieczalnia Firm, Grupowe, Prywatne, Komunikacyjne OC, AC, Majątkowe, Rolne, Medyczne, Mieszkaniowe, Podróży, Posagowe, Doradztwo, Kalkulator, Likwidacja Szkód, Towarzystwa Ubezpieczeniowe Stara Wieś W śląskim Ubezpieczenia

Trudno przewidzieć przyszłość.

Zachęcamy wszystkich do poznania, zobaczenia naszej bogatej, różnorodnej oferty w Kubinek Ubezpieczenia Stara Wieś.

Już od 15 lat firma Kubinek oferuje, proponuje wyjątkowe, specjalne usługi swoim klientom. Już ponad 10 tysięcy klientów rocznie z nich korzysta. Nawiązujemy współpracę zarówno z osobami prywatnymi, jak i firmami, przedsiębiorstwami.

W naszej ofercie znajdziesz, odnajdziesz polisy wielu Towarzystw Ubezpieczeniowych. Nasz specjalista pomoże Ci w wyborze, doborze odpowiedniej, właściwej. Więcej Informacji Komunikacyjne Agencja Ubezpieczeniowa Kubinek Ubezpieczenia Komunikacyjne Oc We wsi Stara Wieś W śląskim

Ubezpieczenia dla firm

W przypadku, gdy poszukujesz ubezpieczenia dla swojego biznesu, interesu. Mamy dla Ciebie idealną, perfekcyjną propozycję. Prowadząc biznes, interes zadbaj o odpowiednie, właściwe ubezpieczenie firmy, zarówno w zakresie majątku, jak i zdrowia i życia pracowników. Oferujemy, Proponujemy ubezpieczenia:

budynków i lokali,

ubezpieczenia środków obrotowych

maszyn, sprzętu i wyposażenia, sprzętu,

OC deliktowe i kontraktowe

ubezpieczenia kontraktowe oraz, jak również przetargowe

sprzętu elektronicznego

ładunku od zagrożeń podczas transportu, przejazdu

ładunków, ekwipunków w transporcie międzynarodowym

OC przewoźnika w ruchu krajowym i międzynarodowym

ubezpieczenie grupowe pracowników

związane, powiązane ze zdrowiem.

Czytaj Więcej Ubezpieczenia Mieszkania Stara Wieś W śląskim

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenie OC musi mieć w Polsce każdy właściciel samochodu, pojazdu, jest to ubezpieczenie obowiązkowe, przymusowe.

Możesz zdecydować się na dowolną firmę, spółkę, a następnie wzbogacić polisę o dodatkowe, opcjonalne ryzyka, niebezpieczeństwa.

Dobrym, Korzystnym rozwiązaniem, wyjściem, o którym warto pamiętać, wiedzieć, są pakiety, które pozwalają na lepsze zabezpieczenie, asekurowanie zarówno pojazdu jak i podróżnych.

Nasze ubezpieczenia komunikacyjne obejmują, zawierają:

ubezpieczenie OC za szkody powstałe w przypadku ruchu, poruszania się tych pojazdów dla posiadaczy, właścicieli pojazdów mechanicznych.

ubezpieczenie autocasco (AC),

ubezpieczenie autocasco, czyli AC

– Assistance

– NNW kierowcy i pasażerów

Obowiązkowe, Przymusowe OC dla właścicieli, posiadaczy pojazdów zarejestrowanych poza granicami kraju, państwie,

Pomożemy Ci ubezpieczyć, zabezpieczyć nie tylko samochód, pojazd osobowy, ale, lecz również, także:

motocykli, skuterów

pojazd, samochód specjalny,

pojazd, samochód zabytkowy,

przyczepę.

Nasza oferta, propozycja ubezpieczeń jest wyjątkowa, unikatowa, sprosta oczekiwaniom, życzeniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasi doradcy pomogą Państwu w wyborze, doborze idealnej, perfekcyjnej, najbardziej korzystnej, pomyślnej oferty ubezpieczeń.

Czytaj Dalej Agencja Kubinek Kalkulator Ubezpieczeń Na Życie We wsi Stara Wieś śląskie

Ubezpieczenie rolnicze, rolne – co jest obowiązkowe?

W przypadku rolników, czyli osób posiadających gospodarstwo rolne, rolnicze, powinno ubezpieczyć, zabezpieczyć się swój dorobek. OC czyli ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej jest oczywiście, naturalnie obowiązkowe, przymusowe. Jakie korzyści dla rolnika, gospodarza niesie ubezpieczenie OC? Rolnik, Gospodarz posiadający OC jest chroniony, zabezpieczany przed wypłatą, zapłatą odszkodowania dla sąsiada ze swojej kieszeni.

Dodatkowo, Jednocześnie oprócz OC rolnik, gospodarz musi ubezpieczyć, zabezpieczyć wszystkie swoje budynki, gmachy, które wchodzą w skład gospodarstwa rolnego, agrarnego. W naszej ofercie znajduje się również, także zestaw dodatkowych ubezpieczeń rolnych, rolniczych takich jak:

ubezpieczenie upraw,

ubezpieczenie hodowli,

ubezpieczenie zwierząt hodowlanych,

ubezpieczenie sprzętu i mienia ruchomego,

Dodatkowe, Opcjonalne ubezpieczenia medyczne

Nasze życie i zdrowie jest bezcenne, nieocenione, dlatego należy je chronić, ochraniać. Jesteśmy w stanie zrobić bardzo wiele na przykład dla chorej, niedysponowanej osoby w naszej rodzinie. Często szybka diagnostyka i leczenie, terapia u najlepszych specjalistów, ekspertów jest kluczowe, aby, żeby uratować, ochronić życie i zdrowie. Nie możemy również, także zapomnieć, zapominać jak ważna, istotna jest profilaktyka, prewencja. Z tego powodu warto zagwarantować sobie i swojej rodzinie jak najlepszą diagnostykę oraz, jak również opiekę medyczną, lekarską Zachęcamy do zapoznania, zaznajomienia się z naszą ofertą, propozycją i tym, jak można zabezpieczyć, ochronić się w tym zakresie.

Ubezpieczenia związane, powiązane z miejscem zamieszkania.

Opisując, Przedstawiając naszą ofertę bardzo trudno pominąć, lekceważyć tak ważne, istotne ubezpieczenie jakim jest ubezpieczenie mieszkaniowe. Sposobem na uchronienie go przed tym jest ochrona mieszkaniowa. Nasza oferta, propozycja obejmuje ubezpieczenie między innymi dla:

– dom jednorodzinny,

mieszkania,

– dom letniskowy,

– garaż, pomieszczenia, wnętrza gospodarcze

ruchomości domowych,

– włamanie, kradzież, grabież.

Ubezpieczenie turystyczne.

Trudno spotkać osobę, ktora nigdzie nie wyjeżdżała.

Jedni podróżują, jeżdżą służbowo, inni, pozostali w ramach wakacji, wczasów.

Jednak podczas podróży mogą wydarzyć się różne nieprzewidziane okoliczności, które niestety mogłyby zburzyć, zniszczyć nasz spokój, odpoczynek, który pragniemy, chcemy uzyskać.

Aby, Żeby spokojnie wypoczywać, odpoczywać i być przygotowanym na każdą ewentualność warto wcześniej pomyśleć o ubezpieczeniu.

Wśród naszych propozycji, sugestii w zakresie podróżniczym możemy wyróżnić:

koszty leczenia

assistance turystyczne

następstw nieszczęśliwych wypadków,

Bagaż podróżny

i OC. Szczegółowe Informacje Komunikacyjne Agencja Kubinek Wycena Ubezpieczenia Samochodu We wsi Stara Wieś W śląskim

A czy można zadbać o przyszłość mojego dziecka?

Oczywiście, Naturalnie w swojej ofercie posiadamy także ubezpieczenie posagowe.

Narodziny dziecka to jeden z najważniejszych momentów w życiu – zaczynamy, rozpoczynamy wtedy coraz częściej myśleć, rozmyślać o przyszłości.

Doskonałym, Świetnym pomysłem, projektem jest zadbanie o jego przyszłość majątkową.

To tylko najważniejsze, najistotniejsze informacje, dane dotyczące naszej oferty ubezpieczeń. Zapraszamy do nas – nasi doświadczeni, wykwalifikowani specjaliści, fachowcy pomogą i doradzą Państwu w wyborze, doborze idealnego pakietu ubezpieczeń.

 
 
Działamy na terenie
Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Wilamowice, Kęty, Żywiec, Goczałkowice-Zdrój, Pszczyna, Tychy, Cieszyn
Towarzystwa z jakimi współpracujemy
W chwili obecnej współpracujemy z następującymi towarzystwami: Aviva, Allianz, AXA, Concordia, Generali, Gothaer, HDI, Ergo, InterRisk, Liberty Proama Polisa-Życie, Pramerica, TUW TUZ, UNIQA, Warta, Compensa, Benefia.

© CopyRight 2000 - Agencja Ubezpieczeniowa Kubinek All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.